Masif Ahşap Oymalı Kapı Modelleri
 

Şark Odası, Şark Köşesi, Ahşap Mobilya Modelleri

Masif Ahşap Oymalı Kapı Modelleri

Modern kapilardan ve dekorasyonlardan sikildiysaniz, Osmanli donemi dekorasyonlar surekli olarak ilginizi çekiyor ise masif ozelligi tasiyan oymali veya oymasiz kapi modellerini dekorasyon için tercih edebilirsiniz.

 

Ottoman Style, yarım asırlık tecrübesiyle üretimini yaptığı Ahşap Kapı ve Özel Üretim Kapılarda da kalitenin adresi olmaya devam ediyor.

Ahşap Kapı‘nın verdiği sıcaklığı hissetmek çoğu insanın ev tasarımında öncelikli hayalidir. Ottoman Style, yetiştirmiş olduğu deneyimli iç mimarları ve personelleriyle, müşterilerine kalıcı eserler sunmaktadır.

Kapı üretimide yapan firmamız başlıca; Ahşap Kapı vb. kapı çeşitleriyle özel üretim yapabilen ender kuruluşlardan birtanesidir.

Ağacın diğer malzemelerden daha sağlıklı olduğunu göz önünde bulundurarak, üretimini yapmış olduğumuz tüm mobilyaların doğal ahşaptan olmasına özen gösteriyoruz. Osmanlı Tarzı Dekorasyon ve Ahşap Kapıüretimi yapan firmamız, gerek işçilikten, gerek kaliteden ödün vermeksizin, müşteri memnuniyetine dayalı, özel müşterilerine özel işler yapmaktadır.